Imitacja cegły na ścianie

W ostatnim czasie bardzo modne stały się ściany z surowej cegły. Nie każdy jednak może sobie na nie pozwolić, ponieważ ograniczeniem jest na przykład cena takiej inwestycji. Z pomocą przychodzi wówczas imitacja cegły do wnętrz, która jest elastyczna i odporna na wnikanie kurzu i brudu. Nie wymaga też szczególnej pielęgnacji.

Ozdobna imitacja cegły na ścianie

Dekoracyjna imitacja cegły na ścianie zajmuje niewiele miejsca i daje się przykleić do niemal każdej powierzchni. Ozdoba jest wykonana z masy akrylowej, w skład której wchodzą:

  • dyspersja akrylowa
  • kruszywa naturalne
  • modyfikatory oraz pigmenty żelazowe

Użycie takich składników daje gwarancję wytrzymałości produktu, który nada wnętrzu wyjątkowego charakteru.

Imitacja cegły do wnętrz – dekoracja na ścianę

Każda imitacja cegły na ścianę wygląda bardzo naturalnie – jest łudząco podobna do oryginału. Warto zaznaczyć, że imitacja cegły do wnętrz nie jest też jednolita, tylko podobnie jak naturalna cegła posiada zróżnicowane kolory oraz nierówną powierzchnię. Imitacja cegły na ścianę sprawdzi się w aranżacji każdego pomieszczenia, ponieważ jest odpowiednia zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i tradycyjnych. W każdym przypadku zastosowanie imitacji cegły na ścianie tworzy niepowtarzalny klimat i jest ciekawym elementem dekoracyjnym.

Wymiary jednej cegły: długość 25cm, szerokość 7 cm, grubość 3mm

Kolory:  BIAŁY,  CEGLANY, CEGLANY CIEMNY